O nás


Obchodní společnost PVK s.r.o.

Obchodní společnost PVK s.r.o. vznikla dne 2.prosince 1997 (nesla název Jihočeská plynárenská obchodní spol. s r.o.) a jejími vlastníky byly v době vzniku s 55% podílem Jihočeská plynárenská a.s. a s 45% podílem MANE – Stavební a obchodní společnost, spol. s r.o.

Dne 20.7.2000 se naše společnost přejmenovala z Jihočeské plynárenské obchodní spol. s r.o. na PVK s.r.o. Vstupem nového vlastníka rozšířila naše společnost svou obchodní činnost z plynárenského sortimentu i na položky z oblasti tlakové vody a kanalizačních rozvodů s orientací na výstavbu a rekonstrukce inženýrských sítí, kanalizačních a vodovodních přípojek.

Za dobu své existence PVK s.r.o. několikrát změnila svou vlastnickou strukturu, aktuální stav je možné zjistit v "kontaktech" ve výpisu z obchodního rejstříku.

PVK s.r.o. nabízí svůj sortiment provozovatelům sítí, stavebním společnostem, drobným montážním firmám, obcím, živnostníkům a ostatním v oblasti nejen Jihočeského regionu, ale i celé České republiky.

PVK s.r.o. se nachází v prostorách areálu INFRAZET a.s. v ulici Vrbenská 6 v Českých Budějovicích a její pracovní tým se těší na Vaši návštěvu.

 

Předměty podnikání PVK s.r.o.:

 

PVK s.r.o. je:

gas.jpg
logo2.jpg
aspp.jpg
cps.jpg

PVK s.r.o.
Vrbenská 6
370 31 České Budějovice

GPS: 48°58'31.508"N, 14°30'1.584"E